Organizator:

Podziel się wspomnieniami!

Podziel się

Stwórzmy razem kolekcję wspomnień z Międzynarodowych Targów Poznańskich! Z okazji okrągłego jubileuszu zapraszamy do udziału w konkursie „Historie z Iglicą w tle”. Na autorów najciekawszych historii czekają atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Przygotuj zdjęcia z opisami lub historie tekstowe

2. Historie oraz zdjęcia można

  • przesłać drogą mailową na adres archiwum,
  • opisać w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u Targowe Archiwum Cyfrowe 
  • wysyłać pocztą na adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, z dopiskiem "Historie z Iglicą w tle".

To proste!

Na autorów najciekawszych materiałów czekają atrakcyjne nagrody: hulajnoga elektryczna, aparaty Instax Mini, książki o historii Poznania, vouchery do wykorzystania w restauracji GARDENcity oraz roczne bilety na wybrane wydarzenia Grupy MTP – ToBilet! 

 

Wybrane zdjęcia i wspomnienia stworzą wystawę plenerową, która zostanie wyeksponowana na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania.

Podzielmy się fotografiami i opowieściami! Targowe Archiwum Cyfrowe czeka na zabawne, wzruszające, zaskakujące, a nawet całkiem zwyczajne historie mieszkańców Poznania i ludzi, którzy odwiedzali i odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Selekcji dokona kapituła konkursowa w składzie: Marcin Kostaszuk, zastępca dyrektora Wydziału Kultury w Urzędzie Miasta Poznania; Jan Mazurczak, prezes zarządu Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej; Karolina Niementowska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Grupy MTP; Piotr Gonzaga-Myszkowski, malarz, performer, artysta sztuki nowoczesnej; Paweł Cieliczko, historyk i literaturoznawca.

Stwórzmy razem kolekcję wspomnień! Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2021!

 

Ogłoszenie wyników - 21 maja 2021.

>>Regulamin konkursu<<